Lad os få en snak

Telefon

9892 0755

Mail

skilt@krogh-andersen.dk

Åbningstider

Man – tors: 7.30 – 15.30
Fre: 7.30 – 15.00

Hjørring

Mads Clausens Vej 18
9800 Hjørring

Aalborg

Indkildevej 12E
9210 Aalborg SØ

Mød holdet bag Krogh Andersen A/S

Vores team består af flere forskellige faggrupper, og tilsammen har vi rigtig mange års erfaring indenfor branchen. Vi bestræber os på at levere kreative løsninger i en kvalitet vi kan være stolte af. Selvfølgelig pakket ind i professionel rådgivning og god service.

Mogens Krogh Andersen

Direktør

mogens@krogh-andersen.dk
Tlf. 20 22 47 55

Niels Krogh Andersen

Direktør

niels@krogh-andersen.dk
Tlf. 40 25 09 55

Hans Chortsen

Key Account Manager

 hans@krogh-andersen.dk
Tlf. 20 22 57 55

Henning Jensen

Projektleder

henning@krogh-andersen.dk
Tlf. 28 69 97 55

Tina Vedel

Projektleder og marketing

tina@krogh-andersen.dk
Tlf. 26 71 07 55

Lasse R. Jensen

Key Account Manager

lasse@krogh-andersen.dk
Tlf. 26 73 07 55

Maria - Projektleder
Maria Graven

Projektleder

maria@krogh-andersen.dk
Tlf. 40 42 87 55

Jette Lind Nielsen

Bogholder

jette@krogh-andersen.dk
Tlf. 21 77 07 55

Anders Skelager Sørensen

Grafiker

anders@krogh-andersen.dk
Tlf. 29 80 67 21

Anne - Grafiker
Anne Lindkvist

Grafiker

anne@krogh-andersen.dk 
Tlf. 26 35 07 55

Lars Boelt

Skiltetekniker

Sebastian Skarby

Skiltetekniker

Stinne Niemann Jørgensen

Skiltetekniker

Line Niemann

Skiltetekniker (på barsel)

Majken Søndergaard

Skiltetekniker

Jonas Strandskov Carlsen

Skiltetekniker elev

Svende - Printoperatør
Svende

Printoperatør

Lone Riisager

Printoperatør

Karen Møller Pedersen

Grafisk tekniker elev

Daniel Bech-Riisager

Montør

Else Krogh Andersen